Kladno na svých sociálních sítích informovalo o dalším odchodu z klubu. Poté, co byl potvrzen konec hned čtyř fotbalistů včetně nejlepšího střelce Martina Nováka (25), se nyní loučí také další produktivní hráč Filip Šimeček (23).
Třiadvacetiletý útočník nepatřil mezi stabilní členy základní sestavy, poctivě si ale plnil především roli žolíka z lavičky.
V uplynulé sezoně nastřílel 11 ligových branek ve 27 zápasech, přičemž většinu z nich zaznamenal právě po příchodu do hry jako střídající hráč. Další tři góly přidal v postupovém play off proti České Lípě.
Důvodem jeho odchodu je nové angažmá. „Šimi se rozhodl pro změnu působiště a čeká ho nové angažmá. Během svého působení na Kladně ukázal, jak vypadá pravý žolík,“ loučí se klub na sociálních sítích.
„Z lavičky dokázal oživit hru a hlavně střílet góly. Svou kladenskou kapitolu pak korunoval fantastickým hattrickem do sítě České Lípy,“ dodává Kladno.
Chance Liga








































































