Martin Dúbravka (37) byl podle očekávání oficiálně představen jako nová posila Tottenhamu, kam přichází jako volný hráč poté, co mu vypršela smlouva v Burnley. V řadách „kohoutů“ by měl krýt záda Antonínu Kinskému (23).
„Je to pro mě vzrušující období. Čeká mě nová cesta a nová zkušenost nejen pro mě, ale i pro mou rodinu. Už se na to moc těším,“ řekl pro klubové stránky.
„Všechno se seběhlo poměrně rychle a jsem opravdu šťastný, že jsem tady. Dlouhodobě sleduji týmy Roberta (De Zerbiho), znám jeho styl, vizi i fantastické fanoušky tohoto klubu,“ pokračoval.
V souvislosti s budoucností slovenského brankáře se hlasitě skloňoval i návrat do Česka. Konkrétní jednání vedl naposledy s pražskou Spartou, když byl v kontaktu se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým.
Nakonec však zvítězila touha zůstat v zahraničí. „Tottenham patří k největším klubům Premier League a nemohu se dočkat, až se seznámím se všemi v klubu a pustím se do práce,“ dodal Dúbravka.
Pro slovenského brankáře se bude jednat o třetí klub, za který během svého působení v Anglii nastoupí. Kromě Burnley hájil sedm a půl roku branku Newcastlu.
Chance Liga









































































