Newcastle chce udržet gólmana Dúbravku

Leicester má zájem o Martina Dúbravku

údajně projevil zájem o slovenského brankáře Martina Dúbravku (33), který ukončil své hostování v Manchesteru United a vrátil se do Newcastlu. Podle novináře Guardianu Eda Aaronse by ho Lišky chtěly získat ještě tento měsíc. Jiný list Express tvrdí, že by Dúbravka mohl být součástí potenciální výměny za hráče Leicesteru Jamese Maddisona.

Martin Dúbravka

Newcastle stáhl Dúbravku z hostování v Manchesteru United

Martin Dubravka

přerušil hostování Martina Dúbravky v Manchesteru United a povolal ho zpět do St James‘ Parku. Slovenský gólman byl na Old Trafford zapůjčen v létě na celou sezonu, ale nenastoupil ani k jednomu ligovému utkání, pouze do dvou pohárových.

United vydali prohlášení, ve kterém Dúbravkovi poděkovali za jeho služby.

„Rádi bychom Martinovi poděkovali za jeho přínos během jeho působení v našem klubu a popřáli mu vše nejlepší do budoucna.“

Newcastle by mohl povolat zpět z hostování Martina Dúbravku

Hostování Martina Dúbravky v Manchesteru United by mohlo být v lednu ukončeno. Britský deník The Chronicle tvrdí, že kouč Eddie Howe bude s Dúbravkou jednat o jeho návratu poté, co se na Old Trafford příliš neprosadil.

„Řeknu jen, že Martina mám jako kluka rád, loni si u nás vedl skvěle. A je to vynikající brankář a já si s ním v pravý čas promluvím. Dveře má samozřejmě stále otevřené. Hodně záleží na tom, co Martin chce. Odtud se budeme odvíjet,“ řekl nedávno Howe.