Majitelé Tottenhamu z rodiny Lewisových poskytli klubu další finanční injekci ve výši 100 milionů liber. Od konce roku 2025 tak do londýnského celku vložili už celkem 200 milionů liber, přičemž další investice by měly následovat, jak upozornil Sky Sports.
Podle britských médií mají prostředky posloužit nejen k posílení kádru během letního přestupového období, ale také k financování závazků v hodnotě přes 450 milionů liber.
Vedení „kohoutů“ navíc plánuje investovat napříč celým klubem, od mužských a ženských prvních týmů až po mládežnické akademie.
Součástí strategie je také navýšení platového stropu, které má Tottenhamu umožnit konkurovat největším klubům na přestupovém trhu. Aktuálně jsou s klubem spojována jména Sandra Tonaliho (26) a Mateuse Fernandese (21).
Chance Liga








































































