Talentovaný trenér David Holiš nakonec z Vítkovic neodchází a na lavičce třetiligového celku bude pokračovat i v nadcházející sezoně. Klub na svých sociálních sítích informoval, že společně s ním zůstává také kompletní realizační tým.
„Trenérský štáb odvedl v minulé sezoně povedenou práci a my jsme rádi, že zůstává součástí naší rodiny,“ uvedl klub na svých sociálních sítích.
Kolem teprve třiadvacetiletého kouče začalo být rušno poté, co podle dřívějších informací portálu inFotbal mohl zamířit do jihočeského Táborska, kam ho do svého realizačního týmu lanařil nový trenér Miloslav Brožek.
Netrvalo dlouho a spekulace potvrdil i Holiš, který uvedl, že „dostal fantastickou nabídku od pana Brožka, kterého si váží“.
Po posledním ligovém utkání přišla na řadu jednání s majitelem Vítkovic Martinem Hlochem. Holiš tehdy prozradil, že možná šlo o jeho poslední zápas v roli trenéra třetiligového klubu. Předbíhat ale nechtěl.
Jak je nyní patré, rozhovory s nejvyšším vedením Vítkovic dopadly úspěšně a třiadvacetiletý trenér povede klub minimálně i v nadcházejícím ročníku.
Chance Liga




































































