Jak před několika dny informoval portál inFotbal.cz, Miroslav Koubek zůstane trenérem Viktorie Plzeň i další sezonu. V příštím týdnu podepíše novou smlouvu a západočeský klub dohodu oficiálně oznámí.
„Jako klub se k tomu vyjádříme v nejbližších dnech,“ řekl tiskový mluvčí Plzně Václav Hanzlík.
Koubek ještě nechtěl být konkrétní, ale jeho slova tento záměr jednoznačně naznačují.
„Držme se slov pana Šádka, který avizoval, že se tato věc po třicátém kole dořeší. Nemá cenu lhát, nějaká jednání proběhla. Věřím, že k finalizaci to nebude trvat dlouho,“ cituje plzeňského kouče web iSport.cz.
„Podepsáno ještě nic není, teď nastane konkrétnější jednání,“ dodal Koubek po utkání s Teplicemi (3:0).
🗣️ "Nemá cenu lhát, nějaká jednání proběhla. Věřím, že k finalizaci to nebude trvat dlouho. Podepsáno ještě nic není, teď nastane konkrétnější jednání," cituje Miroslava Koubka web https://t.co/wIyF007gUA 🔴🔵 #prestupy
— Fotbalové přestupy (@infotbal) April 28, 2024
Několik dní už je ale jasno, že trenérem Viktorie Plzeň… https://t.co/ObSM5t1NTQ
Chance Liga







































































