Majitel Slovanu Liberec Ondřej Kania okomentoval slova kapitána národního týmu Ladislava Krejčího (27) po příletu reprezentantů z mistrovství světa. „Podepsal bych se pod každou větu,“ napsal vlastník severočeského celku na sociálních sítích.
Krejčí v sobotu předstoupil před novináře a přečetl svůj připravený text, v němž hodnotil především výsledek na světovém šampionátu a fungování české reprezentace.
Bývalý hráč Sparty mluvil o zklamání. „Zažívám ho z naší prezentace a fungování už mnohem déle, než byl jen tento turnaj. Věřím ale v to, že nastavené zrcadlo na té nejvyšší úrovni je ta největší motivace nás všech to nenechat být. Neskončit pouze u kritiky a hodnocení, ale začít proměňovat slova v činy.“
Česko
Krejčí v letadle napsal prohlášení o stavu české reprezentace: Zklamání z našeho fungování zažívám už déle, ale můžeme to změnit
Reprezentaci musíme inovovat, rekonstruovat. MS beru i jako osobní neúspěch, prohlásil Koubek
Nedvěd po příletu do Prahy: Máme trenéra, kterého jsme chtěli. Koubek nám ještě hodně dá
„Nikdy není pozdě, proto věřím, že úspěch v podobě dostání se na MS může být tím zlomovým bodem. Přivést nové lidi, finance a energii na to, aby se začala budovat nová generace trenérů, která se bude moct vzdělávat od zahraničích lidí, kteří žijí a fungují v aktuálních trendech,“ prohlásil Krejčí.
Ondřej Kania jeho proslov na Instagramu podpořil. Ladislav Krejčí podle něj přesně popsal současnou realitu českého fotbalu.
„Podepsal bych se pod každou větu. Amatérismus, kterého jsme ze strany některých lidí ve fotbale svědky, snižuje hodnotu a reputaci českých hráčů a českých klubů, do kterých všichni investujeme stovky milionů a miliardy. To se musí změnit,“ vyjádřil se majitel Slovanu.
Kania byl nedávno zvolen jedním ze sedmi členů Ligového výboru LFA, když ve hlasování porazil šéfa Baníku Václava Brabce 11:5.
Chance Liga







































































