
Majitelka a vedení klubu posílají vzkaz také fanouškům klubu s jasným titulkem: K obraně proti populismu pana Kuby.
„Nejen Česká republika, ale celý svět je plný bývalých sportovců, kteří kdysi snili o profesionální kariéře, avšak uspěje jen zlomek z nich. A fanouškům garantuji, že i kdyby město klub koupilo, ne všichni hráči akademie by hráli za A-tým Dynama, pokud by vůbec klub zůstal v rukou města v profesionálních soutěžích.“
„A jsem také přesvědčena, že by pan Kuba následně nechodil za rodiči ‚neúspěšných‘ dětí vysvětlovat, proč se jejich dítě, přestože klub nyní vlastní město, nedostalo do prvního týmu a musí hrát maximálně poloprofesionální soutěže, v horším případě amatérské,“ zní osobní sdělení.
📰 V reakci na vyjádření pana Kuby mají fanoušci po přečtení článku na našem webu možnost udělat si jasný obrázek o tom, jaké finanční prostředky jsou skutečně vynakládány na chod akademie a rozvoj mládeže.
— SK Dynamo ČB (@SK_Dynamo_CB) April 22, 2026
➡️ https://t.co/ML2AP6aOiH 📲 pic.twitter.com/3mgqoqSZfG
Chance Liga
































































