
Dlouhý text na klubovém webu obsahuje také osobnější reakce, patrně tedy přímo z pera majitelky klubu Nneky Ede. Ta se pozastavuje nad skutečností, že zástupci kraje a města nezasáhli vůči Dynamu již v minulosti, když byli dobře obeznámeni s vývojem klubu v posledních letech.
„Pan Kuba zmiňuje, že vlastnictví klubu v České republice není primárně o zisku. Souhlasím s tím, že vlastnictví klubu v České republice není primárně o zisku; naopak drtivá většina klubů v České republice je buď ve ztrátě, nebo na nule – a právě proto argument pana Kuby, že peníze z prodejů končí ‚v kapse’majitele klubu, nedává logický smysl,“ vyvrací klub tvrzení hejtmana kraje.
„Mým cílem je stabilizovat klub jak po finanční, tak sportovní stránce a vrátit ho tam, kam patří – do první ligy. Zároveň považuji za prioritu zajistit, aby zaměstnanci i hráči klubu dostávali své výplaty včas a byli součástí ekonomicky stabilní organizace, což se mi podařilo,“ odkazuje na bolesti z minulosti.
Chance Liga
































































