Ve fotbalovém Písku dochází před startem nové sezony k výrazným změnám. Po téměř sedmi letech skončil u A-týmu trenér Milan Nousek, společně s ním opouštějí realizační tým také asistent Rostislav Baďura, vedoucí mužstva Miroslav Grobár, kondiční trenér Jakub Michálek a masérka Pavla Sajtlová.
Jihočeský klub zároveň chystá nový realizační tým, jehož šéfem by se na lavičce podle informací Deníku měl stát trenér B-týmu Viktorie Plzeň Josef Parlásek.
To ale není jediná zpráva týkající se Plzně. V zákulisí se totiž stále hlasitěji hovoří o užší spolupráci mezi Pískem a Viktorií Plzeň, která by mohla být v následujících týdnech také formálně stvrzena, dodává Deník.
Další změny uvnitř třetiligového Písku se netýkají pouze sportovního úseku. Klub oznámil i úpravy v administrativních strukturách, když na pozicích sekretářů končí Zdeňka Vejmělková a Miroslav Grobár. Od 1. července 2026 se novým sekretářem stane Josef Šácha.
„Děkujeme všem odcházejícím členům realizačního týmu i klubovým funkcionářům za dlouholetou práci pro písecký fotbal. Do další profesní i osobní etapy života přejeme jen to nejlepší,“ uvedlo vedení klubu.
Už v závěru uplynulé sezony naznačoval Milan Nousek, že jeho další působení u mužstva není jisté. „Nevím ještě, co bude,“ řekl tehdy před posledním utkáním ročníku. Nyní je zřejmé, že písecký celek vstoupí do nové sezony s novým vedením mužstva i pozměněnou klubovou strukturou a dost možná silným parťákem v zádech.
Chance Liga








































































