Velká smůla potkala na startu letní přípravy na novou sezonu Samuela Grygara (21). Záložník Baníku Ostrava se během tréninku zranil a nyní ho čeká několik týdnů rekonvalescence.
Jednadvacetiletý fotbalista si konkrétně natrhl vazy v kotníku a podle klubového prohlášení by se měl léčit přibližně šest týdnů.
Grygar strávil uplynulou sezonu na hostování ve slovenském Ružomberku, kde odehrál celkem 25 ligových utkání. Před startem nového ročníku se však vrátil do Baníku, kde měl dostat příležitost přesvědčit nového kouče Romana Skuhravého o svých kvalitách.
ℹ️ Velká smůla potkala hned na startu přípravy Samuela Grygara. Jednadvacetiletý záložník, který po hostování v Ružomberoku přišel zabojovat o místo v sestavě Baníku, si v tréninku natrhl vazy v kotníku a zhruba na šest týdnů je mimo hru. Rychle se uzdrav, Same! pic.twitter.com/Yx5k78ylow
— FC Baník Ostrava (@fcbanikostrava) June 25, 2026
Chance Liga








































































