
„Klub je v soukromém vlastnictví a neexistuje žádný důvod k zasahování do jeho interních sportovních či obchodních rozhodnutí,“ stojí k tomuto bodu prostě v tiskové zprávě.
Podle Kuby ale není možné přehlížet, že existuje celá řada vzájemných vazeb mezi krajem, městem a A-týmem Dynama. Konkrétně zmiňoval využívání městského stadionu, financování mládežnické Akademie a provoz areálu Složiště, který kraj v roce 2025 odkoupil od předešlého majitele Vladimíra Koubka.
Obě strany viditelně nemohou najít shodu na konkrétním modelu fungování nevyhnutelně provázených struktur.
„Pan Kuba zcela ignoruje realitu profesionálního fotbalu. Nikdy se nepodílel na fungování profesionálního fotbalového klubu a nemá žádné praktické zkušenosti z tohoto prostředí. Přesto hodnotí situaci s jistotou, která neodpovídá reálné odbornosti,“ stojí přímo ve sdělení klubu.
„Lze jistě souhlasit s názorem, že vlastnictví profesionálního fotbalového klubu má svá specifika a podléhá větší veřejné kontrole než jiné soukromé společnosti,“ uznává přesto vedení Dynama.
Chance Liga

































































