Jeden z největších přestupů letošního roku je na spadnutí. Manchester City vylepšil nabídku na Elliota Andersona (23) a dohodl se na finančních podmínkách s Nottinghamem Forest. Anglický reprezentant by měl v pátek v New Yorku podstoupit zdravotní prohlídku, informuje The Athletic.
Nottingham si řekl o pořádný balík. Vicemistr Premier League by měl podle The Telegraph zaplatit 130 milionů liber. Tím by se stal Anderson třetím nejdražším hráčem v historii. Výš už jsou jen Neymar (34) a Kylian Mbappé (27).
Třiadvacetiletý středopolař má za sebou povedenou sezonu, díky níž se dostal i do anglické nominace na mistrovství světa. Thomas Tuchel vidí Andersona jako hráče do základní sestavy.
V Nottinghamu Forest hraje od roku 2024, kdy dorazil za částku kolem 35 milionů liber. Odehrál 92 zápasů, vstřelil 6 branek a přidal 11 asistencí.
Chance Liga









































































