Jae-sung Lee (33) bude i v budoucnu hájit barvy Mainz 05. S klubem z Mohuče se dohodl na prodloužení smlouvy, její délku německý klub v oficiálním oznámení neupřesnil.
„Jsem velmi rád, že jsem v Mohuči prodloužil smlouvu. Jsem hrdý na to, že mohu nadále nosit tento dres. Jsem tu v dobrých rukou jak sportovně, tak osobně,“ pochvaloval si Lee.
Z prodloužení má radost také sportovní ředitel Niko Bungert. „Jae-sung Leetu hraje už pátou sezonu. Po celou tu dobu tady plnil ústřední roli. Na hřišti i mimo něj je vzorem, vždycky je příkladem profesionality a obětavosti,“ chválil.
Zkušený záložník přišel do Německa z Jižní Koreje v roce 2018. Po působení v druhé lize s Holstein Kiel přestupil v létě 2021 do Mohuče. Za klub od té doby odehrál již 159 utkání.
Blíží se tak překonání svého dosud nejpočetnějšího působení v Jeonbuk Hyundai (181 zápasů), s nimiž se stal čtyřikrát jihokorejským šampionem. Jednou také vyhrál AFC Ligu mistrů, nejprestižnější soutěž asijského klubového fotbalu.
Mohuč setrvává v Bundeslize již 17. sezonu. Aktuální hájí 14. příčku v tabulce se dvěma body náskoku na barážovou pozici. Od hrozby přímého sestupu je dělí body čtyři.
Chance Liga









































































