Tomáš Rosický byl dotázán na béčko Sparty, v jehož čele zůstal trenér Luboš Loučka navzdory sestupu do třetí ligy. „Nezměnili jsme na něj názor tím, co se B-týmu přihodilo. Tam byla spousta dalších věcí, proč to tak je,“ řekl letenský sportovní ředitel novinářům.
Upozornil přitom na jednu zajímavou skutečnost. „I tím, že Luboš měl – jak to říct – interview s ligovými celky, dokazuje, že i ostatní ho vidí jako velmi dobrého trenéra. A my taky,“ pronesl Rosický.
Jak už dříve psal inFotbal, zmíněné interview měl mít Loučka s generálním ředitelem Slovanu Liberec Janem Nezmarem, který nakonec sáhl po odvolání Radoslava Kováče po jiném kouči Branislavu Fodrekovi. Sparťanský trenér byl osloven také olomouckou Sigmou, ale její návrh odmítl.
Nakonec tedy proběhly jiné změny v realizačním týmu letenské rezervy.
„Některé bylo potřeba udělat, ale v béčku budou vždycky změny, a taky je chceme, protože se všemi lidmi chcete pracovat a neustále se snažíte je posouvat,“ vysvětloval Rosický.
„Když se podíváte na A-tým, je tam už spousta lidí, kteří prošli naším celým řetězcem od akademie a třeba i B-týmu. Chceme lidi neustále edukovat a posouvat tak, aby viděli, že mají šanci se do A-týmu dostat. Těch příkladů je dost,“ dodal.
Chance Liga









































































