Real Madrid znovu ztratil body v ligovém utkání proti Realu Betis (1:1) a trenér Álvaro Arbeloa se ocitl ve Španělsku pod palbou kritiky.
Ztráta v páteční předehrávce navíc znamená, že existuje reálná šance, že úhlavní rival z Barcelony by mohl slavit mistrovský titul ve vzájemném El Clásicu, které je na programu 10. května.
Od reprezentační přestávky vyhrál „bílý balet“ pouze jedno utkání z šesti možných a deník AS píše, že „efekt Arbeloa“ se vytrácí.
Španělský kouč na lavičku usedl v polovině ledna, kdy nahradil Xabiho Alonsa. Během svého působení ale v ligových zápasech poztrácel více bodů (13), než jeho předchůdce za celou podzimní část (12).
Arbeloa po páteční remíze proti Realu Betis nebyl spokojen s výkonem rozhodčích.
„Byla tam jasná penalta za ruku v prvním poločase a před vyrovnávacím gólem došlo k faulu na Ferlanda Mendyho (30). Není to poprvé, co se takové věci dějí,“ uvedl mladý lodivod.
🚨 Real Madrid have only won one game in April. pic.twitter.com/iVEU7hV1ii
— Madrid Xtra (@MadridXtra) April 24, 2026
Chance Liga









































































