Priske komentoval možný odchod Daňka: Ve Spartě jsou hráči, kteří chtějí hrát víc

inFOTBAL.cz, 29. 07. 19:42
AC Sparta Praha
Kryštof Daněk
FOTO: .cz

Trenér Sparty Brian Priske po utkání ve ě (1:0) okomentoval informace portálu inFotbal.cz, které se týkaly možného odchodu Kryštofa Daňka (20) na hostování do jiného klubu. „Víme, že tu jsou hráči, kteří nenastupují tolik, jak by chtěli. Dáňa je tento případ,“ připustil Priske na tiskové konferenci.

Reklama

„Ale je to těžká otázka. Mluvím s mnoha hráči každý týden, to samé mí kolegové z realizačního týmu. Bavíme se o jejich situaci. Ale co si říkám s hráči, jsou věci, které musí zůstat mezi námi,“ cituje Priskeho portál iSport.cz.

„Vím, že spekulace existují, budou existovat. Jsem spokojený se všemi hráči, které máme v kádru. Zároveň platí, že přestupní okno je dlouhé. Debata o tom, kdo zůstane a kdo odejde, je interní. Povedeme ji s Tomášem Rosickým i Tomášem Sivokem.“

Letenský kouč byl dotázán také na nového brankáře Petera Vindahla (25), který začal pouze na lavičce, a v brance zůstal Vojtěch Vorel (27).

„Přemýšleli jsme o tom, zda Petera postavit. Tak je to u každého hráče. Nakonec jsme se rozhodli, že je správné nechat v brance Vorlise a dát Peterovi možnost, aby ještě lépe poznal spoluhráče. Letní přípravu absolvoval, ale nebyla kompletní.“

Reklama