Potvrzeno! Daněk bude do konce roku hostovat v Pardubicích, těší se na Kováče

Hotovo! Daněk míří do Pardubic, řeší se už jen formality

Kryštof Daněk
FOTO: .cz

Český talentovaný záložník Kryštof Daněk (20) bude na podzim pokračovat v Pardubicích. Podle informací inFotbal.cz Sparta souhlasí s půlročním hostování bez opce a dvacetiletý záložník míří do nově vybudované CFIG arény.

Pokračovat

Sparta souhlasí s hostováním do zimy: Daněk posílí Pardubice. Chtějí i posilu z Viktorie Plzeň

Kryštof Daněk
FOTO: .cz

Český talentovaný záložník Kryštof Daněk (20) bude na podzim pokračovat v Pardubicích. Podle informací inFotbal.cz Sparta souhlasí s půlročním hostování bez opce, což umožní Daňkovi porozhlédnout se v zimě po zahraniční štaci. Jako první o hostování sparťanského fotbalisty informoval novinář Luděk Mádl.

Pokračovat
EXKLUZIVNĚ

Daněk si hledá klub pro hostování a Sparta čeká. Ve hře je zahraničí, až pak česká liga

Kryštof Daněk
FOTO: .cz

Situace Kryštofa Daňka (20) je jasná: od Sparty má svolení najít si klub, do kterého půjde hostovat. Portál inFotbal.cz o tom informoval už 28. července. Aktuálně se to řeší, několik zájemců se ozvalo. Hodně o něj stojí jablonecký kouč Radoslav Látal, který šikovného ofenzivního záložníka poznal už v Olomouci. Scénář je ale zatím napsán jinak.

Pokračovat

Látal chce říznout do ofenzivy Jablonce. Přijde Daněk ze Sparty?

Radoslav Látal
FOTO: fkjablonec.cz

Špatný vstup do sezony po příchodech mnoha hráčů vyvolá v Jablonci další opatření. Trenér Radoslav Látal chce po prohře se Spartou (1:5) znovu výrazněji sáhnout do kádru.

Pokračovat
Pages: 12