Fenerbahce

Přestupové novinky z Fenerbahce

Bayindir je blízko přestupu do Manchesteru United

Dean Henderson (26) by měl odejít do , na jeho místo prý nastoupí Altay Bayindir (25). Turecký brankář už je podle Fabrizia Romana v Anglii a čekají ho poslední kroky před transferem do Manchesteru United. má inkasovat celkem 7 milionů eur.

Livakovič posílil Fenerbahce, podepsal smlouvu do roku 2028

Brankář Dominik Livakovič (28) se vůbec poprvé podívá mimo chorvatskou ligu. Po sedmi letech v Dinamu Záhřeb se upsal tureckému . Se slavným klubem podepsal smlouvu na pět let, tedy do června 2028.

Fenerbahce poslalo do Chorvatska za svého nového gólmana 6 650 000 eur. Bonusy se celkem vyšplhají na 950 tisíc eur.

„Byl to přestup, na kterém jsme dlouho pracovali. Nebylo to snadné. Před několika týdny nám to slíbil, ale nic nebylo podepsáno,“ řekl pro klubový web Selahattin Baki, člen správní rady.

Livakovič nebude chytat proti Spartě, ve středu přestoupí do Fenerbahce

Chorvatský reprezentační gólman Dominik Livakovič (28) je na odchodu z Dinama Záhřeb a neměl by chytat ve čtvrtečním zápase předkola Evropské ligy proti pražské Spartě.

Podle novináře Fabrizia Romana má Livakovič namířeno do , kde ve středu podstoupí zdravotní prohlídku. Kluby jsou na přestupu dohodnuté a vyměňují si dokumenty k podpisu.

1m
22. 08. 19:32
Manchester United

Manchester United zvažuje, že koupí brankáře Bayindira

si pozval na lékařské testy tureckého gólmana Altaye Bayindira (25) a zvažuje, že ho z vykoupí. „Usilují o něj už delší dobu, ale než se rozhodnou, chtějí si ujasnit, v jakém stavu je jeho problém se zády. V Řecku podstupuje předběžné vyšetření a podle výsledků United učiní závěr,“ píše server The Athletic.

Bayindirův přestup by vyšel přibližně na 5 milionů eur a je také podmíněn odchodem Deana Hendersona (26), kterého lanaří .

Pages: 12345