FC Porto

Přestupy a spekulace o týmu FC Porto.

Diogo Costa za 75 milionů eur, odpovědělo Porto do Manchesteru United

odmítá prodat brankáře Dioga Costu (23) v zimním přestupovém okně. Podle portugalského listu Correio da Manha vzkázalo do Manchesteru United, že transakci umožní jedině výstupní klauzule ve výši 75 milionů eur. United považují Costu za potenciální náhradu za Davida de Geu, kterému v létě vyprší smlouva. Na MS byl klíčovou postavou Portugalska, kde odchytal každou minutu z pěti zápasů.

Prezident Porta: Portugalské kluby nemají na to, aby zaplatily Ronalda

Prezident Porta Pinto da Costa nevěří, že by nějaký portugalský klub mohl dát Cristianu Ronaldovi to, co chce. Jeho návrat domů považuje za nereálný. „Záleží na něm a na klubech, které o něj mají zájem. Ale v Portugalsku nikdo nemá na to, aby mu dal tolik, kolik vydělává a ještě chce vydělat,“ řekl Da Costa v rozhovoru pro portugalský deník Record.

Chelsea se zajímá o brankáře Porta Dioga Costu

Web Relevo uvádí, že navázala první kontakt s týkající se potenciálního přestupu brankáře Dioga Costy, který je spojován také s Manchesterem United. Problémem však je, že Diogo Costa nedávno podepsal novou dlouhodobou smlouvu. Ta zajistila výstupní klauzuli kolem 75 milionů eur.

5m
03. 11. 23:37
FC Porto

Porto si pojistilo služby brankáře Dioga Costy

Gólman Diogo Costa bude i nadále působit v barvách . S portugalským klubem podepsal smlouvu do léta 2027.