Portugalsko

Portugalsko: přestupy a spekulace z Liga Portugal.

Goncalo Ramos má ve smlouvě klauzuli 120 milionů eur

Goncalo Ramos má ve smlouvě obsaženou výstupní klauzuli ve výši 120 milionů eur, pro případné zájemce tak vyjednávání s Benficou nebude vůbec jednoduché.

Momentálně žádný klub neposlal oficiální nabídku, ani se nevedou konkrétní jednání. „Ale mnoho klubů za Ramosem posílá své skauty,“ informuje novinář Fabrizio Romano. ho chtělo už loni v létě, ale Benfika ho nepustila. Během mistrovství světa v Kataru se spekulovalo také o zájmu Manchesteru United.

Skauti Liverpoolu a Tottenhamu sledují dva hráče Benfiky

a vyslaly své skauty, aby sledovali talentovaného portugalského obránce Antonia Silvu (19) a záložníka Florentina Luíse (23) z Benfiky. (90min)

Real vletěl na přestupový trh. „Mbappé musí sklopit hlavu“

Real Madrid a možné posily

Vedení Realu Madrid začalo v tichosti pracovat na posílení kádru pro příští sezonu. Cílem je dotáhnout všechny vytipované cíle a vyhnout se neúspěchu jako v případě Kyliana Mbappého minulé léto.

„Bílý balet“ si vyhlédl hvězdná jména do každé řady. Na koho se primárně zaměří?

POKRAČOVAT »
4t
23. 02. 08:27
Liverpool FC

Čtyři zajímaví hráči, kterým končí smlouva a mohou být v létě dostupní zadarmo

Italský novinář Nicoló Schira přišel v posledních hodinách s informacemi, že čtyřem zajímavým hráčům nebudou v jejich klubech zřejmě prodlouženy smlouvy. To znamená, že se už teď mohou upsat případným zájemcům a odejít k nim 1. července bez finanční kompenzace.

Raphaël Guerreiro (29, ),
Juan Cuadrado (34, ),
Álex Grimaldo (27, Benfica),
Naby Keita (28, )

Pages: 123456789101112131415