Benfica Lisabon

Přestupy a spekulace o týmu Benfica Lisabon

Benfica podepsala nový kontrakt s trenérem Schmidtem

Trenér Roger Schmidt prodloužil smlouvu s Benfikou Lisabon do roku 2026. Pro portugalský klub šlo o prioritu posledních měsíců, aby odrazil zájem potenciálních nápadníků. Benfica v letošní sezoně prohrála jediný zápas!

roger schmidt 1 new

Draxler a Paredes se po skončení hostování vrátí do PSG

Julian Draxler (29) a Leandro Paredes (28), kteří tuto sezonu hostují v jiných klubech, by se měli na konci sezony vrátit do a čekat na případné nové řešení, informuje novinář Fabrizio Romano. neplánuje uplatnit přestupovou opci na Paredese a zraněný Draxler se pro Benfiku stal zbytným hráčem.

Další útočník pro Manchester United: Goncalo Ramos

Stomilionových útočníků (v eurech) má na seznamu víc, a zkouší, která varianta bude dostupnější. Vedle Victora Osimhena () či Harryho Kanea ( Hotspur), měli Red Devils podle portugalského deníku Record poptávat podmínky také v Benfice na Goncala Ramose (21).

Talentovaný útočník, který zazářil na mistrovství světa v Kataru, má podepsanou smlouvu do roku 2026 a jeho výstupní klauzule dosahuje 120 milionů eur. Benfica zároveň chystá pro Ramose nový, vylepšený kontrakt.

Grimaldo bude volným hráčem. Zájemců je minimálně šest

Španělský levý obránce Alejandro Grimaldo (27) se rozhodl neprodloužit smlouvu s Benfikou Lisabon a v létě může jako volný hráč odejít kamkoli zadarmo. Zájemců je minimálně šest, server The Athletic píše, že Grimaldovi agenti už jednali s Fulhamem a Nottinghamem Forest.

Dotazy přišly také od španělských klubů Realu Sociedad a Valencie. Před pár týdny byl Grimaldo spojován s Borussií Dortmund a zájem měl projevit kouč Bayeru Levekusen Xabi Alonso.

Pages: 123456789101112