Moldavsko je krátce po reprezentační přestávce bez trenéra. Kouč Serghei Clescenco se rozhodl rezignovat, jeho posledním zápasem na lavičce národního týmu tak zůstane debakl s Norskem (1:11).
„Během těchto téměř čtyř let jsme spolu prožili mnoho emocí – některé méně příjemné, za což se omlouvám, ale také mnoho krásných okamžiků. Společně jsme byli jen krok od historického postupu na EURO 2024 a společně jsme postoupili do Ligy C Ligy národů,“ řekl pro reprezentační web.
„Během celé této doby jsem cítil vaši podporu – fanoušků, hráčů, realizačního týmu i fotbalové federace. Všem vám děkuji za důvěru a podporu.“
„Pracovali jsme spolu, věřili a bojovali za barvy naší země. V životě jsou vzestupy i pády a myslím, že přišel čas na změnu – rozhodnutí, které považuji za vhodné jak pro mě, tak pro tým,“ dodal.
Clescenco se moldavského národního týmu ujal v roce 2021 a vedl ho celkem do 38 zápasů.
Chance Liga








































































