Marseille

Přestupy a spekulace o týmu Olympique Marseille.

Bailly se vrátí do Manchesteru United. Co bude s Maguirem?

Olympique pravděpodobně neuplatní opci na přestup Erica Baillyho (28) z Manchesteru United, kterého si půjčil do konce sezony. Obránce z Pobřeží slonoviny hraje velmi málo a v klubu s ním pomalu přestávají počítat.

Na Old Trafford tak přibude další stoper, kterého se budou Red Devils snažit v létě prodat. Velkým problém to bude zejména v případě Harryho Maguirea (30), protože ne každý klub si může dovolit vyplácet jeho mzdu 200 tisíc liber týdně.

Marseille hrozí roční zákaz přestupů ze strany FIFA

Olympique čelí ročnímu zákazu přestupů ze strany FIFA kvůli sporu s Watfordem ohledně přestupu senegalského záložníka Pape Gueyeho v roce 2020. Případ řeší Sportovní arbitrážní soud ve švýcarském Lausanne.

POKRAČOVAT »

Vitinha měl nakročeno do Premier League, ale zvolil Marseille

Portugalský útočník Vitinha (22) přestoupil z Bragy do Olympique za 26 milionů eur + 4 miliony v bonusech. Nabídky měl také z , ale vybral si Francii.

2m
30. 01. 22:40
Olympique Marseille

Marseille jedná o přestupu Azmouna z Leverkusenu

Íránský útočník Sardar Azmoun (28) je podle Fabrizia Romana na odchodu z Bayeru . Aktuálně se jedná o jeho přestupu do Olympique za 10 milionů eur. Ta řeší několik možností, protože hledá do úterního deadlinu nového útočníka.

Pages: 12345