Lyon

Přestupy a spekulace o týmu Olympique Lyon.

Dembélé v létě opustí Lyon. Zájemci se hlásí z Anglie, Německa a Itálie

Útočník Moussa Dembélé (26) podle všeho neprodlouží smlouvu s Olympique a stane se od 1. července 2023 volným hráčem. To znamená, že přestoupit může kamkoliv a zadarmo. Podle německé televize Sky je o něj zájem v Bundeslize, a Serii A. Zájemci musí splnit platové požadavky kolem 3 milionů eur hrubého ročně.

Aouar odmítl prodloužit smlouvu s Lyonem a v létě přestoupí do Frankfurtu

se podle německého Bildu dohodl na přestupu francouzského záložníka Houssema Aouara (24), který neprodloužil smlouvu s Olympique a od 1. července může odejít kamkoliv. Aouar už měl dokonce ve Frankfurtu úspěšně absolvovat zdravotní prohlídku. Podpisový bonus pro hráče se vyškrábe na 5 milionů eur.

Cherkiho smlouva s Lyonem se brzy automaticky prodlouží o rok

Francouzský univerzál Rayan Cherki (19) brzy prodlouží svoji smlouvu v Olympique do roku 2025 díky automatické klauzuli po odehrání nespecifikovaného počtu zápasu. Podle francouzského deníku L’Équipe toho může být dosaženo „dlouho před koncem sezony“. Lyonu to posílí pozici při vyjednávání s , které chtělo Cherkiho už v lednu a nabízelo 8 milionů eur s tučnými bonusy. V létě se cena díky prodloužení ještě zvedne.

2m
31. 01. 20:59
Olympique Lyon

Přestup Bakayoka z Chelsea do Lyonu kolabuje kvůli „problémům mezi kluby“

Záložník Tiémoué Bakayoko (28), který hraje více na hostování než na Stamford Bridge, měl nakročeno do Olympique . Jenže přestup ztroskotal, potvrdil jeho agent.

„Bakayoko se nemohl připojit k kvůli několika problémům. Myslím si, že nevyjde ani Lyon ze stejného důvodu. Mezi Lyonem, Milánem a Chelsea jsou nějaké problémy.“

Francouzský záložník uvízl na hostování v , kde ho Rossoneri nechtějí nechat hrát, protože jakýkoli další start by znamenal aktivování automatické opce na přestup za 12 milionů liber.

5335
Pages: 123456