Bohemians zůstávají na přestupovém trhu. Máme tajný list, řekl trenér Veselý

inFOTBAL.cz, 15. 07. 08:21
Bohemians Praha
Jaroslav Veselý
FOTO: Bohemka TV

Ještě jedna, možná dvě posily přijdou do . Řekl to trenér Jaroslav Veselý v rozhovoru pro sport.cz, aniž by prozradil konkrétní jména. Stále se však čeká na rozhodnutí Viktorie , zda uvolní na další hostování brankáře Martina Jedličku (25). Spekuluje se i o návratu Petra Hronka (30) ze Slavie.

Reklama

„Zvažujeme jedno nebo dvě další jména. Upřímně je možné, že počkáme, jak dopadne předkolo Konferenční ligy,“ připustil Veselý.

„Snažím se uvažovat i jako správný hospodář. Nemyslím si, že by bylo vhodné přivést hodně nových hráčů najednou, pak se těžko tvoří kostra týmu. My to naopak nabalujeme postupně, troufám si tvrdit, že každé přestupové období přivádíme lepší a lepší hráče. Každopádně ani nevylučuji to, že někoho přivedeme těsně před předkolem.“

Popisuje, jak se sportovním ředitelem Miroslavem Držmíškem vytvořili „tajný list“ posil, který si průběžně doplňují. „Máme tam i nějaká jména na zimu. Na každou pozici, kterou hledáme, máme vytipované tři až čtyři hráče,“ prozradil kouč klokanů pro sport.cz.

Občas tam jméno doplní on, občas Držmíšek. „Má dobré informace a vhodně se doplňujeme. První jednání jsou na mně, technikálie na Mírovi. Já jsem schopný přesvědčit hráče, on kluby.“

Reklama

Kdo tedy ještě posílí kádr Bohemians?