Jedlička znovu na hostování v Bohemians. Ve hře je i trvalý přestup

Bohemians se vrátí klíčový hráč. Z Plzně přijde Jedlička

Martin Jedlička
FOTO: .cz, fcviktoria.cz

Martin Jedlička (25) by se měl vrátit do klubu, kterému v minulém ročníku výrazně pomohl vybojovat účast v kvalifikační fázi Evropské konferenční ligy. Podle zdrojů inFotbal.cz by měl český brankář znovu oblékat dres Bohemians. Jednání finišují, v nejbližších dnech se údajně Jedlička zapojí do tréninku aktuálně sedmého celku FORTUNA:LIGY.

Do pražského mančaftu se Jedlička vrátí na roční hostování. Viktoria ale bude mít v zimě možnost 25letého gólmana stáhnout zpět. Zapůjčením Jedličky se zároveň potvrzuje pokračování Jindřicha Staňka (27) na západě Čech.

Hronek do Bohemians? Ve Slavii „trefil bingo“. Výše platu neumožňuje přestup zpět

Petr Hronek
FOTO: TV

přiznali, že mají zájem o návrat Petra Hronka (30). Transfer prý ale komplikuje výše jeho platu ve Slavii. „V zimě tam podepsal víceletou smlouvu a řekl bych, že trefil bingo. Přestup zpátky k nám neumožňuje výše té uzavřené smlouvy,“ řekl narovinu sportovní ředitel „klokanů“ Miroslav Držmíšek.

Pokračovat

Plzeň představila soupisku pro nadcházející sezonu. O Dwehovi se jedná

Viktoria odtajnila soupisku pro příští sezonu. Nechybí na ní ani stoper Sampson Dweh (21) z druholigového Vyškova, kterého testovala dva týdny. Kluby aktuálně jednají o formě jeho působení ve Štruncových sadech. Mělo by se jednat o roční hostování s opcí.

Také se spekuluje, že v týmu nezůstanou oba brankáři Martin Jedlička (25) a Jindřich Staněk. Čeká se údajně na to, zda Staněk (27) obdrží nabídku ze zahraničí. O Jedličku mají zájem .

Bohemians zůstávají na přestupovém trhu. Máme tajný list, řekl trenér Veselý

Jaroslav Veselý
FOTO: Bohemka TV

Ještě jedna, možná dvě posily přijdou do . Řekl to trenér Jaroslav Veselý v rozhovoru pro sport.cz, aniž by prozradil konkrétní jména. Stále se však čeká na rozhodnutí Viktorie , zda uvolní na další hostování brankáře Martina Jedličku (25). Spekuluje se i o návratu Petra Hronka (30) ze Slavie.

Pokračovat
Pages: 123