Al Hilal je v Paříži. Přijel pro Verrattiho a Mbappého, který na schůzku nepřišel

inFOTBAL.cz, 26. 07. 20:58
Paris Saint-Germain
Kylian Mbappé

Jen co zástupci saúdskoarabského klubu Al Hilal dokončili v Paříži přestup Malcoma (26), zaměřili se na hvězdy Paris Saint-Germain. Ta vůbec největší Kylian Mbappé (24) ale jakoukoli diskuzi o svém přestupu odmítl, píše francouzský deník L'Équipe.

Reklama

Al Hilal doufal, že Mbappému osobně představí svůj projekt a přesvědčího k nejdražšímu transferu všech dob. Jenže narazil. Kapitán schůzku odmítl, protože o této možnosti nikdy neuvažoval. Jak jsme psali, Mbappé chce zůstat v Evropě.

Také se spekuluje, a vedení je o tom přesvědčeno, že rychlý útočník je dávno dohodnutý na přestupu do Realu Madrid v létě 2024. Více než kohokoli jiného by k odchodu do Saúdské Arábie – s nadsázkou řečeno – potřeboval souhlas „bílého baletu“.

Jiná písnička je to u Marca Verrattiho (30), v jehož případě jsou jednání v pokročilé fázi. „Al Hilal se blíží k dohodě s PSG, hráči byla nabídnuta tříletá smlouva. Brzy bude hotovo, pokud vše půjde podle plánu,“ informoval novinář Fabrizio Romano s tím, že Pařížané požadují částku přes 30 milionů eur (721 milionů korun).