Mbappé nechce do Saúdské Arábie. Tlačí na něj ale jeho otec, aby rekordní nabídku přijal

inFOTBAL.cz, 25. 07. 10:21
Paris Saint-Germain
Kylian Mbappé a Wilfried Mbappé
FOTO: depositphotos.com

Kylian Mbappé (24) chce zůstat v Evropě. Rekordní nabídka saúdskoarabského klubu Al Hilal mu prý nezamotala hlavu a v tuto chvíli rekordní transfer odmítá. Informaci španělského serveru Relevo potvrzují také francouzští spolupracovníci redakce inFotbal.cz, kteří doplňují ještě jednu zásadní věc. „Se Saúdy jedná Mbappého otec Wilfried Mbappé – a ten se Kyliana snaží přesvědčit, aby tuto nabídku přijal.“

Reklama

Mbappé by si vydělal v Al Hilalu neuvěřitelné peníze. Jenom za fotbalové služby mu nabízí ročně 200 milionů eur (4,8 miliardy korun). Dalších až 500 milionů eur (12 miliard korun) může vydělat za různé komerční spolupráce a propagaci saúdskoarabského fotbalu.

Al Hilal dostal svolení jednat s hvězdným útočníkem poté, co Paris Saint-Germain přijal jeho nabídku na přestup ve výši 300 milionů eur (7,2 miliardy korun).

Finální slovo ale bude mít Mbappé. „A ten raději prosedí celou sezonu na lavičce , než aby se upsal Al Hilalu. A je připraven na všechny důsledky, které budou plynout z rozhodnutí zůstat v další sezoně v PSG,“ píše Relevo.

Tedy pokud ho nakonec nepřesvědčí jeho otec, který mu zároveň dělá agenta…

Reklama

Britský deník Telegraph ještě uvádí, že tři anglické kluby , a jsou připraveny vstoupit do jednání o Mbappého přestupu i přes šílenou nabídku Al Hilalu. Zato je ze hry venku, finančně si ho nemůže dovolit, napsal španělský deník Marca.