Mbappé, Neymar i Verratti chybějí v zápasové nominaci PSG

Díky, ale končíte. Neymarovi a dalším hráčům bylo prý oznámeno, že v PSG dohráli

Neymar
FOTO: depositphotos.com

Minimálně pěti hráčům Paris Saint-Germain bylo oznámeno, že s nimi francouzský mistr nepočítá pro další sezonu. Podle informací stanice RMC si trenér Luis Enrique a sportovní ředitel Luis Campos předvolali tyto hvězdy:

Pokračovat

PSG odmítl prodat Verrattiho do Al Hilalu, Saúdové neuspěli ani u Osimhena

Marco Verratti

Prezident Paris Saint-Germain Nasser Al Khelaifi odmítl dát zelenou přestupu Marca Verrattiho (30) do saúdskoarabského klubu Al Hilal. Podle novináře Fabrizia Romana nemá zájem o prodej za 30 milionů eur (716 milionů korun) a požaduje mnohem víc. Verratti chce odejít, se Saúdy už je domluvený na tříleté smlouvě.

Al Hilal neuspěl ani s dvěma nabídkami na nigerijského útočníka Victora Osimhena (24). nepřijala první nabídku ve výši 120 milionů eur (2,86 miliardy korun) ani druhou 140 milionů eur (3,34 miliardy korun), píše francouzský deník L'Équipe.

Al Hilal je v Paříži. Přijel pro Verrattiho a Mbappého, který na schůzku nepřišel

Kylian Mbappé

Jen co zástupci saúdskoarabského klubu Al Hilal dokončili v Paříži přestup Malcoma (26), zaměřili se na hvězdy Paris Saint-Germain. Ta vůbec největší Kylian Mbappé (24) ale jakoukoli diskuzi o svém přestupu odmítl, píše francouzský deník L'Équipe.

Pokračovat
2m
20. 07. 06:55
Atlético Madrid

Atlético Madrid se dotazuje na Verrattiho z PSG

Marco Verratti

Italský záložník Marco Verratti (30) by měl opustit Paris Saint-Germain. Delší dobu se spekuluje o tom, že se ocitl na přestupní listině a nyní deníky Marca a L'Équipe potvrzují zájem Atlétika Madrid, přestože oficiální nabídka podána ještě nebyla. „Kluby už ale jsou v kontaktu.“

si údajně pro tohle léto stanovilo nepsané pravidlo, že všichni hráčů jsou na prodej. Nikdo není nedotknutelný. Kdokoli může odejít, pokud Pařížané dostanou adekvátní nabídku a budou s prodejem souhlasit. A právě Verratti patří mezi hráče, jehož odchod by za slušné peníze měl bolet nejméně.

Pages: 123