Arsenal Česká Lípa v pátek překvapil své fanoušky zprávou o odchodu trenéra Davida Jarolíma. Ten skončil na vlastní žádost, a to i přesto, že teprve před týdnem podepsal s druholigovým klubem novou smlouvu.
Jarolím v České Lípě strávil necelou sezonu a hned s ní postoupil do druhé nejvyšší soutěže. Do Chance Národní Ligy ale Arsenal půjde s jiným koučem.
„Je to tak, trenér Jarolím u nás na vlastní žádost skončil. Na všem jsme byli domluveni, ale ve středu mi pan Jarolím oznámil, že je unavený z cestování, a že by to už nezvládl. Byl z toho vyždímaný, týden z toho nespal. Takže jsme se bohužel rozešli. Trenéra intenzivně hledáme,“ řekl sportovní ředitel Jaroslav Bílek.
S klubem se rozloučil také Matěj Kubista (30), jenž ukončil svou hráčskou kariéru.
Chance Liga








































































