Sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický na tiskové konferenci okomentoval odchody dvou analytiků pražského celku do Viktorie Plzeň. „Jsme atakovaní ze všech stran,“ prohlásil šéf sportovního úseku letenského klubu.
V realizačním týmu rezervy Sparty skončil analytik Martin Pavlíček, který navázal na Michaela Kotrče, jenž na západ Čech odešel již v podzimní části sezony.
„Já myslím, že jsme byli jedni z prvních, kteří začali s analýzou hodně pracovat. Takže je jasné, že nástupem nových majitelů v klubech, kde se tyto oddělení zakládají, jsme atakovaní ze všech stran,“ okomentoval Rosický odchod obou analytiků.
Sportovní ředitel Sparty zároveň zdůraznil, že oba dva funkcionáři odešli do Plzně za finanční kompenzaci.
„U nás to nefunguje tak, že si jen tak někdo může přijít a kohokoliv si vzít, to vůbec ne. Co se týká analytiků, tak oba dva jsme do Plzně prodali,“ dodal Rosický.
Tisková konference s Tomášem Rosickým a Brianem Priskem právě začíná 💬 pic.twitter.com/U7Y5RrZcNQ
— AC Sparta Praha (@ACSparta_CZ) June 24, 2026
Chance Liga








































































