Slavia jedná s nizozemským raubířem. Už rok a půl nehrál

Jiří Novák, 28. 11. 20:26
SK Slavia Praha
Mohamed Ihattaren
FOTO: depositphotos.com

Mohamed Ihattaren (21) dřív patřil mezi největší talenty nizozemského fotbalu. Už v sedmnácti nastoupil v A-týmu , v sezoně 2019/20 zapsal sedm gólů a devět asistencí. Vypadalo to s ním dobře, ale problémy s chováním mu téměř ukončily kariéru. Tu by mohl znovu nastartovat ve Slavii Praha, jak informuje iSport.cz.

Reklama

Agent nizozemského ofenzivního záložníka se údajně sešel se zástupci Slavie. Kvůli Ihattarenovi se mělo sejít i představenstvo klubu. Dohoda je podle iSport.cz blízko. Pro pražský klub je kreativní záložník pod hrot nedostatkovým zbožím.

Ihattaren po raketovém startu postupně padal do propasti. V Eindhovenu vypadl ze sestavy, důvodem mělo být především arogantní chování. Nedařilo se mu ani v Itálii, kde byl dva roky kmenovým hráčem Juventusu, hostoval v Sampdorii. Ani v jednom klubu neodehrál soutěžní zápas.

Naposledy byl zapůjčen v Ajaxu, tam se ukázal jen za B-tým. Poslední utkání odehrál v květnu minulého roku. Už 18 měsíců tak nemá na kontě ani jeden start. Jindřicha Trpišovského čeká pořádná výzva, pokud se přestup dotáhne do konce.