PSV Eindhoven

Přestupy a spekulace o týmu PSV Eindhoven.

Frankfurt uplatní opci na Maxe už po šesti zápasech

Pouze šest utkání stačilo na to, aby změnil hostování Philippa Maxe (29) na trvalý přestup z . Podle německého deníku Bild bude levý obránce stát 2 miliony eur a smlouvu dostane do roku 2026.

PSV Eindhoven si pojistil křídelníka Bakayoka, kterého chce PSG

Ofenzivní křídlo Johan Bakayoko (19) prodloužil smlouvu s do roku 2026. Nizozemský klub si pojistil svého hráče kvůli zájmu . Pařížané se ho pokusili získat už v lednu, ale kvůli odchodům Gakpa a Maduekeho tento transfer PSV už nedovolilo. V létě se prý Paris Saint-Germain vrátí pro Bakayoka znovu.

Liverpool se zajímá o mladého obránce rivala Branthwaitea

je jedním z klubů, které se zajímají o obránce Evertonu Jarrada Branthwaitea (20), jenž aktuálně hostuje v . Anglického středního obránce sledují také a . (Mail)

1m
08. 02. 15:47
PSV Eindhoven

PSV Eindhoven se snaží „ochránit“ Simonse před PSG

Velká naděje Xavi Simons (19) a produkt La Masie má ve smlouvě klauzuli, která mu aktuálně umožní po sezoně odejít do Paris Saint-Germain pouze za 12 milionů eur. Jedná se o doložku zpětného odkupu, protože právě z talentovaný záložník dorazil do minulé léto na volný přestup.

Nizozemský klub nyní pracuje na tom, aby tuto klauzuli odstranil, a Simonsovi nabízí novou smlouvu do roku 2027. „Ano, jednáme. Vidíme v něm klíčového hráče pro budování PSV do dalších let,“ přiznal trenér Ruud van Nistelrooy.

cid83829 Naamloos 1 Hersteld%20kopi%C3%ABren
Pages: 1234567