Poslední šance? Real Madrid v zimě pošle nabídku na přestup zadarmo, Mbappé se musí rozhodnout

Petr Ficker, 02. 12. 13:10
Real Madrid
Kylian Mbappé
FOTO: depositphotos.com

Teď, nebo nikdy? Španělský web Relevo přišel s informací, že se pokusí v lednu znovu a nejspíš už naposledy o příchod Kyliana Mbappého (25).

Reklama

Zároveň ale „bílý balet“ tak trochu zažene hvězdu do kouta. Nabídka totiž bude směřovaná na léto a tím pádem by Mbappé přišel do španělské metropole zadarmo.

V lednu totiž bude mít Mbappé půl roku do konce platné smlouvy a regule umožňují, aby se druhý klub dohodl s hráčem na letním přestupu. Vše tak bude záviset na hráčově rozhodnutí. PSG už nebude mít páku, jak 25letého Francouze udržet.

Real se pokusil získat Mbappého již několikrát. Pokaždé neúspěšně. A tak si vedení řeklo, že nechá celou situaci zklidnit a pokusí se hráče přivést zadarmo půl roku před koncem smlouvy. Už se ale nedá očekávat, že by šel Madrid to tahanice a vyčkával do poslední možné chvíle.

Podle Releva má klub jasně nachystanou nabídku (35 milionů eur čistého ročně) a Mbappé buď přijme, nebo se hráčem Los Blancos nestane. V posledních měsících totiž klubu vyrostl Rodrygo, má k dispozici Viníciuse Jr., prosazuje se Jude Bellingham a na cestě je další zázračný chlapec z – teprve 17letý Endrick, kterému v kterého klub hodně věří.

Reklama

Navíc stále existuje možnost, že by se klub od Mbappého upnul na získání Erlinga Haalanda z . Finanční prostředky na to má, před pár dny vyšla najevo informace o tom, že na přestupy má královský klub přes 390 milionů eur.