Besiktas

Přestupové novinky z Besiktas

Besiktas vydal prohlášení, že se nedohodl s Sergiem Ramosem na penězích

Sergio Ramos

popřel jakoukoli dohodu o přestupu Sergia Ramose (37). V tiskovém prohlášení přiznal, že s legendou Realu Madrid, které vypršela smlouva v a je volným hráčem, vedl konkrétní jednání, ale nedokázali se domluvit na finančních podmínkách. Stejně jako s Andersonem Taliscou (29, Al Nassr).

Pokračovat

Besiktas přivítal posilu z Kazachstánu

Bakhtiyor Zaynutdinov (25) přestoupil z CSKA Moskva do Besiktase. Kazašský záložník se s ruským klubem loučí po třech letech, během kterých odehrál 83 utkání.

Oxlade-Chamberlain je oficiálně novým hráčem Besiktase

Anglický záložník Alex Oxlade-Chamberlain (29) přestoupil do Besiktase, kde podepsal tříletý kontrakt do 30. června 2026. Přichází jako volný hráč poté, co mu vypršela smlouva s Liverpoolem.

Podpisový bonus bude vyplacen ve výši 1,5 milionu eur (36 milionů korun., každou sezonu si vydělá 2,5 milionu eur (60 milionů korun) čistého. Za každý zápas navíc může vyinkasovat maximální bonus dalších 10 tisíc eur (240 tisíc korunú

2m
09. 08. 10:03
besiktas

Oxlade-Chamberlain se domluvil s Besiktasem, zdravotní prohlídka brzy

Alex Oxlade-Chamberlain (29) se po šesti letech rozloučil s Liverpoolem, novým domovem anglického fotbalisty by se měl stát . 29letý záložník se údajně dohodl s tureckým klubem na osobních podmínkách smlouvy. Zdravotní prohlídku by měl podstoupit v následujících dnech.

Pages: 12