Celtic

Přestupy a spekulace o týmu Celtic FC.

Útok Celtiku posílil jihokorejský reprezentant

oznámil příchod jihokorejského útočníka a reprezentanta Hyeongyu Oh (21) z klubu Suwon Samsung Bluewings. Smlouvu podepsal na pět let.

Juranovič je oficiálně novým hráčem Unionu Berlín

Hotovo, podepsáno. Chorvatský obránce Josip Juranovič se stal novou posilou Unionu Berlín, kde podepsal smlouvu do roku 2028. Podle britských médií vyinkasuje 10 milionů liber (7,5 milionu fix + 2,5 milionu bonusy).

„S přestupem do Unionu se naplňuje můj sen o tom, že budu hrát v jedné z nejlepších fotbalových lig na světě. je dost intenzivní, což mé hře vyhovuje. V Berlíně se chci ještě zlepšit a udělat další krok ve své kariéře,“ řekl Juranovič po podpisu smlouvy.

Josip Juranovic Signs for Union f5ac97f6f6def74d45499af93a1a2481

Juranovič v Berlíně dokončuje přestup do Unionu

Chorvatský obránce Josip Juranovič dnes podstoupí lékařské testy v Unionu Berlín, kam přestupuje ze skotského Celtiku. Dohodnuta je smlouva do roku 2027, brzy se dočkáme oficiálního oznámení.

2m
20. 01. 22:24
Union Berlín

Juranovič míří překvapivě do Unionu Berlín

Spekulovalo se o zájmu Barcelony i několika klubů z , nakonec ale chorvatský bek Josip Juranovič pravděpodobně zamíří z Celtiku do Unionu Berlín. Podle novináře Fabrizia Romana je přestup „blízko“ a jednání jsou v závěrečné fázi.

Pages: 123