Portugalsko

Přehled změn u národního týmu Portugalsko.

Roberto Martínez by měl být novým trenérem portugalské reprezentace

Trenér Roberto Martínez, který šest let koučoval belgickou reprezentaci a skončil po mistrovství světa v Kataru, se do klubového angažmá nevrátí. Podle The Athletic se ústně dohodl s národním týmem Portugalska. Tím by padla největší priorita přivést na lavičku Josého Mourinha.

Kouč José Mourinho zvažuje nabídku portugalské reprezentace

José Mourinho zvažuje nabídku Portugalské fotbalové federace, aby vedl národní tým pro kvalifikaci na EURO 2024 a další období, ale ještě nechce po 22 letech opustit klubové angažmá. V je šťastný, píše Sunday Telegraph. Rozhodování o dalším kroku není pro Mourinha vůbec snadné.

Portugalsko potvrdilo konec trenéra Santose. Kdo ho nahradí?

Portugalský svaz měl ihned po mistrovství světa rozhodnout, že ukončí spolupráci s trenérem Fernandem Santosem. Oficiálně to potvrdil ale až dnes. V tiskové zprávě Portugalci poděkovali Santosovi za odvedené služby a popřáli mu hodně štěstí do budoucna. Už se také spekulovalo, že by uvolněnou pozici mohl převzít José Mourinho, reálněji ale vypadá spíš Paulo Fonseca, současný kouč .

3m
13. 12. 11:33
Portugalsko

Mourinho dostal laso od Portugalců, nároďák chce trénovat současně s AS Řím

chce, aby se národního týmu ujal nově José Mourinho, informuje italský deník Corriere dello Sport. Už o této možnosti měl dokonce mluvit s představiteli Portugalské asociace. Zkušený kouč ale zároveň vznesl požadavek, že by rád současně trénoval Portugalsko i , svůj aktuální tým. Koučovat klub i reprezentaci není ve fotbale zrovna běžné.

Pages: 12