Polsko

Přehled změn u národního týmu Polsko.

Polsko by měl trénovat Fernando Santos

Polskou reprezentaci zřejmě převezme Fernando Santos, který po mistrovství světa v Kataru skončil na lavičce Portugalska. Oficiálně představen má být v úterý na tiskové konferenci. Smlouvu podepíše do roku 2026.

Gerrard reálně zvažuje, že polskou reprezentaci vezme

Jednání mezi Stevenem Gerrardem a Polskem, jak informoval tamější tisk před několika dny, pokračují. Čeká se na jeho konečné rozhodnutí. Reálně však zvažuje, že polskou reprezentaci vezme. Polský fotbalový svaz bude znovu mluvit s Gerrardem, aby mohla jednání pokračovat, píše novinář Fabrizio Romano.

Steven Gerrard dostal nabídku trénovat Polsko

Gerrard

Polský svaz oslovil Stevena Gerrarda, aby se stal novým trenérem národního týmu. Bývalý kouč a Aston Villy nabídku aktuálně zvažuje. Poláci jsou prý připraveni vyčlenit pro hvězdného trenéra rekordní peníze na jeho plat, na kterém se budou podílet i sponzoři. Gerrard má odpovědět do konce tohoto týdne. Podle toho se naplánuje případná schůzka. (Meczyki.pl)

3m
22. 12. 12:48
polsko

Polsko hledá trenéra: Co Ševčenko, Ranieri, nebo Renard?

Polská neprodlouží smlouvu s trenérem Czeslawem Michniewiczem. S postem, který se 1. ledna uvolní, je již spojována řada jmen, například i takoví velikán jako Andrej Ševčenko a Claudio Ranieri. Zájem projevili také Hervé Renard a Nenad Bjelica.