Brazílie

Přehled změn u národního týmu Brazílie.

Národní tým Brazílie? O tom nic nevím, řekl Ancelotti

Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti se vyjádřil ke spekulacím, že by od léta mohl převzít brazilskou reprezentaci: „O tom nic nevím, ani nevím, co v Brazílii psali. Jsem trenérem Realu Madrid, smlouvu mám do června 2024.“

O spojení Ancelotti + Brazílie se nedávno psalo v tamějších médiích.

Čekají Brazilci na trenéra Ancelottiho?

Carlo Ancelotti

Po odchodu Titeho po neúspěšném mistrovství světa v Kataru je stále bez trenéra. Podle tamějšího deníku O Globo je vedení federace připraveno počkat do června na Carla Ancelottiho, aby dokončil sezonu v Realu Madrid. Jednání prý v posledních týdnech pokročila.

Ještě v únoru má proběhnout schůzka šéfa brazilské federace Ednalda Rodriguese s prezidentem Realu Florentinem Pérezem. Bude zapotřebí získat souhlas „bílého baletu“, protože smlouvu má Ancelotti do roku 2024. Včera se spekulovalo, že by ho v Realu mohl nahradit legendární Raúl.

„Nevím, co bude v budoucnu, ale v Realu jsem šťastný. Mám smlouvu do roku 2024, a pokud mě nevyhodí, neodejdu. Ještě bude čas přemýšlet o budoucnosti,“ říkal v prosinci Ancelotti.

Vezme Luis Enrique národní tým Brazílie?

Bývalý kouč španělské Luis Enrique je jednou ze zvažovaných možností, kdo by mohl převzít post nového trenéra brazilské reprezentace. (UOL Esporte)

3m
25. 12. 14:53
Brazílie

Brazílie má seznam kandidátů: Mourinho, Zidane, Pochettino a Bielsa

Zinedine Zidane je posledním zahraničním manažerem zvučného jména, který je spojován s lavičkou brazilské . Informuje o tom francouzský deník L’Equipe. Další dvě jména přinesl italský list Tuttosport, podle kterého by se mělo jednat o dva Argentince Mauricia Pochettina a Marcela Bielsu. O Josém Mourinho se ví již pár týdnů, ale preferoval by spíše národní tým Portugalska. Nabídky už měli naopak odmítnout Pep Guardiola a Carlo Ancelotti.

Pages: 123