Belgie

Přehled změn u národního týmu Belgie.

Novým trenérem národního týmu Belgie se stal Domenico Tedesco

Hotovo, podepsáno. Domenico Tedesco (37) je novým koučem belgické , kde nahrazuje Roberta Martíneze. Dohoda s italským koučem platí minimálně do nejbližšího mistrovství Evropy. Tedesco naposledy koučoval (2021-2022), předtím působil na lavičce Spartaku Moskva (2019-2021) a (2017-2019).

Belgie hledá trenéra. Seznam je pestrý: Joachim Löw, Pochettino, Villas-Boas

Po odchodu Roberta Martíneze po mistrovství světa v Kataru se pustila do hledání nového trenéra. A ne ledajakého! Podle serveru Nieuwsblad tvoří užší výběr trojice Joachim Löw, Mauricio Pochettino a André Villas-Boas. Všichni jsou volní, bez angažmá, bez smlouvy. Malé překvapení: Thierry Henry, který zná belgické prostředí velmi dobře, nefiguruje v plánech svazu.

Eden Hazard ukončil reprezentační kariéru

Belgický útočník Eden Hazard dnes oficiálně potvrdil konec v národním týmu. Nyní se soustředí čistě na klubový fotbal, ale zda bude pokračovat v Realu Madrid, je také ve hvězdách.

FjXrvVjWYAAjVmf?format=jpg&name=large
4m
02. 12. 08:09
Belgie

Trenér Roberto Martinez skončil v belgické reprezentaci

Kouč Roberto Martinez potvrdil po včerejším vyřazení ve skupině MS, že nebude pokračovat na lavičce belgické . Se šampionátem končí jeho smlouva, která nebude prodloužena.