Řecko

Dvojí posílení pro Olympiakos. Přišli Podence a Jovetič

Pondělní večer je pro fanoušky řeckého Olympiakosu veselý. Nejdříve oznámil slavný klub příchod Stevana Jovetiče (33) jako volného hráče. Následně byl na hostování v červené a bílé představen navrátilec Daniel Podence (27).

Černohorský fotbalista přichází do klubu jako volný hráč po konci v Herthě Berlín. Podence se do Olympiakosu vrací po více než třech letech strávených v dresu Wolves.

Scarpa z Nottinghamu Forest bude hostovat v Olympiakosu

Brazilský záložník Gustavo Scarpa (29) bude v následující sezoně oblékat dres řeckého Olympiakosu. Hostovat bude z anglického Nottinghamu Forest. Scarpa tak bude i nadále hrát v týmu vlastněném Evangelosem Marinakisem.

Ponce opustil španělské Elche a přestěhoval se do Řecka

Argentinský útočník Ezequiel Ponce (26) po roce a půl opustil španělské , se kterým zažil obrovské zklamání v podobě sestupu z La Ligy. Nově oblékl dres AEK Atény, kde podepsal čtyřletý kontrakt.

Hájek se upsal nováčkovi řecké ligy Panserraikos

SPH 2160 Edit Edit 30
FOTO: panserraikosfc.gr

Český stoper Tomáš Hájek (31) bude hrát řeckou Super League. Na roční smlouvě do 30. června 2024 se dohodl s nováčkem soutěže Panserraikos FC. Potvrdily se tak informace portálu inFotbal.cz z úterý.

Hájek přišel do Řecka na volný přestup, protože mu skončila smlouva v nizozemském klubu Vitesse Arnhem. Dříve oblékal dresy také Mladé Boleslavi, Viktorie či FC .

Pages: 12