Osimhen vychladl, stačí omluva. Byli jsme frustrovaní a nějak reagovali, řekl trenér

inFOTBAL.cz, 28. 09. 07:38
Neapol
Victor Osimhen
FOTO: depositphotos.com

Victor Osimhen (24) ve středu nastoupil do ligového utkání proti a gólem přispěl k vítězství Neapole 4:1. Trenér Rudi Garcia následně uklidňoval fanoušky, že se vyhrocená situace kolem nigerijského útočníka podařila vyžehlit.

„Po remíze s Boloňou jsme všichni byli frustrovaní, v posledních dvou dnech nám pak nepomohly ani některé trapné věci na sociálních sítích. Ale jsme jednotní. Mluvil jsem s Victorem a vše se vrátilo do normálu. Klíčové je, aby se soustředil na fotbal. Udělá pro maximum,“ uvedl Garcia pro italské novináře.

Oficiální klubový účet na TikToku zveřejnil několik videí o Osimhenovi, přičemž jeden z klipů měl také rasový podtext. V reakci smazal ze svého Instagramu všechny příspěvky související s Neapolí a jeho agent Roberto Calenda prohlásil, že by proti klubu mohli podniknout právní kroky. Na to možná nedojde, Osimhenovi nejspíš bude stačit omluva a objasnění záměru těchto videí od manažera sociálních sítí.

„Nikdo nikomu nechtěl způsobit žádnou škodu. Ani ti, kdo měli na starosti klubový TikTok, ani Victor na jeho vlastních sociálních sítích. Jsou to instinktivní reakce, je potřeba je pochopit. Našemu dresu odevzdává všechno,“ dodal Garcia.