Osimhen chce žalovat Neapol kvůli videu na TikToku, které smazala. Odejde pryč?

inFOTBAL.cz, 27. 09. 07:12
Neapol
Victor Osimhen

Měl to být vtip – a nakonec možná vyžene nejlepšího útočníka. Victora Osimhena (24) se hodně dotklo video zveřejněné na oficiálním TikTok kanálu Neapole, které klub později smazal. Hráčův agent Roberto Calenda dal veřejně najevo svou nespokojenost a pohrozil právními kroky.

Reklama

O co přesně jde? A mohl by Osimhen odejít?

Nigerijský útočník nedávno proti Boloni neproměnil penaltu a později se údajně pohádal s trenérem Rudim Garciou. Následně na TikToku zveřejnila (pro někoho prý rasistický) klip, ve kterém prosí o penaltu, a tu zahodí. I když video bylo smazáno, stalo se rychle poměrně virálním.

Tady je:

Pryč z TikToku muselo i tohle video:

Reklama

Agent Calenda následně zveřejnil vyjádření na Twitteru, ve kterém uvedl, že by proti Neapoli mohl podniknout právní kroky. Pokud tak se svým klientem učiní, mohlo by se jednat o definitivní konec Osimhena v klubu. V létě kolem něj kroužila řada zájemců, ale kvůli vysoké ceně k transferu nedošlo.

„To, co se stalo na oficiálním profilu Neapole na platformě TikTok, není přijatelné. Video zesměšňující Victora bylo nejprve zveřejněno a poté, i když pozdě, smazáno. Hráče to vážně poškodilo a musí tak čelit dalšímu výstupu po všech mediálních útocích a fake news. Vyhrazujeme si právo podniknout právní kroky, abychom ochránili Victora,“ uvedl Calenda.

Osimhen také odstranil na svém Instagramu všechny příspěvky, které silně souvisely s Neapolí…