Manchester United vylepšil nabídku na Onanu, ale musí přidat. Inter už shání náhradu v Bayernu

André Onana
FOTO: depositphotos.com

vylepšil původní nabídku na brankáře Andrého Onanu (27) a Interu poslal návrh 50 milionů eur včetně bonusů, přičemž italský klub požadoval 60 milionů eur. „Zdroje se domnívají, že 55 milionů eur by mohlo být správné číslo na to, aby přestup vyšel,“ napsal novinář Fabrizio Romano.

Reklama

Inter sdělil United, že ani tato nabídka nestačí, ale pokračuje v jednání. Vedle si rozjednal příchod potenciální náhrady – Yanna Sommera (34) z Bayernu Mnichov.

Švýcarský gólman je na odchodu, protože se po zranění vrací do brány Manuel Neuer (37), a v jeho smlouvě je obsažena výstupní klauzule ve výši 8 milionů eur. Jedná se o stejnou částku, za kterou bundesligový mistr vykoupil Sommera v zimě z Borussie .

Yann Sommer

„Je na prvním místě vedle Anatolije Trubina (21, Šachtar Doněck). Inter zvažuje tuto investici, jestliže Onana přestoupí do United. Sommer byl na seznamu Interu už loni v lednu a sám o přestup stojí,“ informuje Romano.

Nového brankáře za Sommera začal hledat i Bayern. Ten chce, aby pozici dvojky vyplnil Giorgi Mamardashvili (22, ) a v budoucnu nahradil Neuera a stal se jedničkou. Dohoda bude záviset na ceně.

Reklama