Onana se dohodl na smlouvě s Manchesterem United. Přestup z Interu je blízko

Manchester United vylepšil nabídku na Onanu, ale musí přidat. Inter už shání náhradu v Bayernu

André Onana
FOTO: depositphotos.com

vylepšil původní nabídku na brankáře Andrého Onanu (27) a Interu poslal návrh 50 milionů eur včetně bonusů, přičemž italský klub požadoval 60 milionů eur. „Zdroje se domnívají, že 55 milionů eur by mohlo být správné číslo na to, aby přestup vyšel,“ napsal novinář Fabrizio Romano.

Pokračovat

Sommer v létě opustí Bayern. Na stole má čtyři nabídky na přestup

Yann Sommer

Po šesti měsících se cesty švýcarského brankáře Yanna Sommera (34) a Bayernu Mnichov znovu rozejdou. Německý magazín Kicker to považuje za „téměř jisté“. Důvodem je návrat Manuela Neuera do pozice gólmanské jedničky pro příští sezonu.

Sommer má aktuálně na stole čtyři nabídky na přestup – , , a . Také se spekulovalo o obnoveném zájmu Manchesteru United. Bayern požaduje 8 milionů eur, tedy stejnou částku, kterou za něj v zimě zaplatil Borussii .

Brankář Neuer se po zlomenině nohy vrátil do tréninku

Po dlouhých měsících je Manuel Neuer (37) zpátky na hřišti a pracuje na svém návratu do branky Bayernu Mnichov. V Německu se předpokládá, že v příští sezoně bude jasnou jedničkou. I proto se neustále spekuluje o tom, že Yann Sommer (34) v létě odejde.

🔴 Udrží Sparta Kováře? Manchester United má stále zájem o Sommera

4m
12. 05. 17:00
Manchester United

Udrží Sparta Kováře? Manchester United má stále zájem o Sommera

Yann Sommer

hledá nového gólmana a jednou z úvah je, že si z původně dvouletého hostování předčasně stáhne Matěje Kováře (22) ze Sparty. Anglický velkoklub ale zároveň zkoumá i jiné možnosti. Podle německého deníku Bild by mohl koupit Yanna Sommera (34). Současná jednička Bayernu přijde o místo, jakmile se uzdraví Manuel Neuer.

Bayern prý nebude Sommerovi bránit v odchodu, za jeho přestup však požaduje 8 milionů eur. Tedy stejnou částku, kterou za něj zaplatil v lednu Borussii . Bundesligový tým bude s United řešit také prodej rakouského záložníka Marcela Sabitzera (29) za 20 milionů eur.

Pages: 1234