AS Monaco

Přestupy a spekulace o týmu AS Monaco.

Barcelona údajně cílí na obránce Vandersona z AS Monaco

Záměrem Barcelony je posílit v létě obranu. Podle španělského Sportu se do hry vrací pravý křídelní obránce Vanderson (21) z . Katalánci chtěli toho Brazilce získat už minulé léto a pořád je na vrcholu seznamu potenciálních posil sportovního ředitele Mateua Alemanyho.

Vanderson přestoupil do Monaka z Grémia v lednu 2022 za 11 milionů eur.

Disasi zaznamenal zvýšený zájem ze strany Manchesteru United

zvýšil svůj zájem o obránce Axela Disasiho (25), se kterým jednal o přestupu poprvé už v lednu a následně diskuze pokračovaly. Disasi má smlouvu do léta 2025, přesto je Monako připraveno na prodej za částku kolem 50 milionů eur, informuje britský deník Mail.

se mi líbí, je to velmi vzrušující liga. Dá se říct, že je to moje oblíbená liga,“ řekl nedávno obránce, který je spojován také s , Bayernem Mnichov, Tottenhamem a West Hamem.

Golovin prodloužil smlouvu v AS Monaco

Ruský záložník Aleksandr Golovin (26) prodloužil smlouvu s do roku 2026. V této sezoně má na kontě 35 zápasů, ve kterých zaznamenal 6 gólů a 7 asistencí. „Jsem velmi šťastný, že zde mohu pokračovat a děkuji klubu za důvěru,“ řekl Golovin.

2m
31. 01. 16:20
AS Monaco

Matsima se vrací do AS Monaco

Po odchodu Benoita Badiashileho do se rozhodl přivést zpět z hostování mladého stopera Chrislaina Matsimu, který byl před sezonou půjčen do FC .

Pages: 1234