Kušej znovu trénuje s Mladou Boleslaví. Jak to vypadá s přestupem do Utrechtu

inFOTBAL.cz, 23. 08. 12:43
FK Mladá Boleslav
Vasil Kušej
FOTO: fkmb.cz

Ofenzivní univerzál Vasil Kušej (23) se vrátil do tréninku s Mladou Boleslaví. Do Nizozemska kvůli přestupu do FC Utrecht zatím neodletěl, podle informací inFotbal.cz kluby stále jednají o podmínkách transferu.

Reklama

„Původní představy klubů se hodně lišily, ale vypadá to, že by brzy mohlo dojít k dohodě,“ říkají zdroje inFotbal.cz. Definitivně upečen může být přestup během tohoto týdne, prakticky se řeší struktura a výše bonusových částek.

Původně převládla myšlenka, že Kušej nenastoupil do posledního zápasu se Slováckem (2:2) z toho důvodu, že poletí do Nizozemska přestup uzavřít. To se ale zatím nestalo – stále se čeká na zmíněnou dohodu.

Proč tedy nehrál? Zákulisní informace z Mladé Boleslavi hovoří o tom, že hráč řešil jednání s Utrechtem a v trenérském týmu zavládla obava, že by mohla ovlivnit jeho výkon. A tak se trenéři odhodlali k tomu, že Kušeje nepostavili.

Momentálně s týmem zatím trénuje i díky tomu, že další zápas s Viktorií byl odložen. A čeká se, kdy se Středočeši domluví s Utrechtem. Jasno bude během několika příštích hodin.

Reklama