Přestoupí Kušej do Utrechtu? Jednání už nejsou tak intenzivní a čas se krátí

Celta Vigo koupila Douvikase z Utrechtu. Budou peníze na Kušeje?

představila šestou letní posilu. Z Utrechtu přichází řecký útočník a nejlepší střelec minulého ročníku Eredivisie s 19 góly Anastasios Douvikas (24). Smlouvu podepsal do 30. června 2028, Španělé za něj zaplatili přes 10 milionů eur (241 milionů korun) + bonusy.

Část z těchto peněz nizozemský klub použije na posílení kádru. Jak jsme psali, v jednání je stále přestup Vasila Kušeje (23) z Mladé Boleslavi. Podle původního plánu měl být dojednán minulý týden, ale k transferu doposud nedošlo.

Kušej znovu trénuje s Mladou Boleslaví. Jak to vypadá s přestupem do Utrechtu

Vasil Kušej
FOTO: fkmb.cz

Ofenzivní univerzál Vasil Kušej (23) se vrátil do tréninku s Mladou Boleslaví. Do Nizozemska kvůli přestupu do FC Utrecht zatím neodletěl, podle informací inFotbal.cz kluby stále jednají o podmínkách transferu.

Pokračovat

Vasil Kušej má namířeno do nizozemského Utrechtu

Vasil Kušej
FOTO: FAČR

Více zdrojů potvrzuje, že český ofenzivní reprezentant Vasil Kušej (23) je na odchodu z Mladé Boleslavi. Velký zájem o něj projevil FC Utrecht z nizozemské Eredivisie a momentálně kluby vedou jednání.

Pokračovat

Kušej zůstává v Mladé Boleslavi. Na stole neleží žádná oficiální nabídka

Vasil Kušej
FOTO: fkmb.cz

Kdekdo předvídal, že Vasila Kušeje (23) čeká letos v létě velký přestup do zahraničí. Na jaře zazářil v Mladé Boleslavi, blýskl se solidně i na mistrovství Evropy do 21 let. A tak spekulace, že bude svůj talent rozvíjet jinde, vypadaly logicky. Jenže na oficiální nabídku stále čeká, potvrdil středočeský klub.

Pokračovat
Pages: 1234