Bývalý reprezentant Skalák jedná o přestupu do Dynama České Budějovice

inFOTBAL.cz, 16. 08. 19:13
SK Dynamo České Budějovice
Jiří Skalák

Bývalý reprezentant Jiří Skalák (31) jedná podle informací inFotbal.cz o přestupu do Dynama Českých Budějovic. Bývalý hráč Brightonu, Sparty či Mladé Boleslavi je aktuálně bez smlouvy, a tak by jihočeský celek mohl posílit okamžitě.

Reklama

Jednání o smlouvě se teprve rozjela a zatím nejsou zdaleka uzavřená. Nicméně velké jméno, které Skalák během své kariéry získal, by mohlo vzbudit u fanouškům lehkou dávku optimismu do dalších ligových kol. Po čtyřech odehraných je Dynamo poslední bez jediného bodu.

Druhou posilou, kterou aktuálně vedení Českých Budějovic řeší, je záložník Michal Hubínek (28). Ten dříve oblékal dres , Mladé Boleslavi a naposledy druholigového polského klubu Termalica Nieciecza.

Stejně jako Skalák je volným hráčem, takže by se k týmu mohl připojit prakticky ihned. „Na rozdíl od Skaláka je v případě Hubínka vše domluvené,“ shodují se zdroje inFotbal.cz.

Jihočeši mají vyhlédnutého také Waleho Musu Alliho (22) ze Zbrojovky Brno, který by mohl přijít na hostování s opcí, a stopera Josepha Colleyho (24). Toho se snaží někomu udat Wisla Krakow.

Reklama